Hakkımızda

EGELI POLISAJ / TOYEV ABRASIVES, polisaj ve aşındırıcılar konusunda üretmekte olduğu yüksek kaliteli ürünleri, ulusal ve uluslar arası pazarda birçok sanayi dalının hizmetine sunmaktadır. Bu sanayi dalları arasında Paslanmaz Çelik Servis Merkezleri, Çatal – Kaşık, Tencere Üreticileri, Kapı Kolu Üreticileri, Aluminyum Profil Üreticileri, Agaç İşleme, Mobilya Üreticileri, Sunta/MDF Üreticileri, Mermer, Cam Üreticileri, Otomotiv, Yatçılık Endüstrileri, Baskılı Devre Üreticileri ve daha birçok endüstri alanı sayılabilir.

EGELI POLISAJ / TOYEV ABRASIVES, İzmir’deki ITOB Organize Sanayi Bölgesi’nde yeralan 5000m2’lik üretim tesislerinde müşterilerine kalite, süreklilik ve yüksek teknik hizmet odaklı yeni ve yenilikçi bir yaklaşım sunmaktadır. Amacımız, mükemmel kalite, esnek üretim tarzı ve artı değer niteliklerimizle müşterilerimizin beklentilerini aşarak, polisaj ve zımpara maliyetlerini düşürürken, üretimlerinde verimlilik ve işlevselliği arttırmaktır. Hammadde tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımızın teknik ve operasyonel deneyimleriyle benzerlerinden ayrılan, kendi alanlarında yoğun deneyim sahibi olmaları, müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel ürünleri sunmamızı sağlamaktadır.

Dikkat çekici teknik ve operasyonel deneyimimizi, hitap ettiğimiz sanayi dalları hakkındaki derinlemesine bilgimizle harmanladığımız için EGELI POLISAJ / TOYEV ABRASIVES, yüzey işlemlerinde mükemmeli arayan her endüstri kolundaki müşterilerimiz için ideal seçim olmaktadır. Nihai hedefimiz, alanımızda dünya çapında her zaman lider konumda olmaktır. Bunun için her gün yeni bir adım atmaktayız.